מי אנחנו

משעול מערכות מידע הוא בית תוכנה המתמחה בפיתוח בתוכנת ERP Priority. תוכנתERP Priority  היא תוכנת ה-ERP הנפוצה בישראל בשוק העסקים הקטנים והבינוניים (SMB's), ויש לה מעל 7000 לקוחות בארץ ובעולם.

לחברת Priority-Software יש שותפים עסקיים רבים שמוכרים את הרישיונות ונותנים שירותי הטמעה, הדרכה וניהול פרויקטים. שותפים אלה הם הלקוחות שלנו.

בעבודתנו, אנו יוצרים שיתוף פעולה עם השותפים העסקיים של Priority-Software, ונותנים שירותי פיתוח מקצועיים ללקוחותיהם.

במשעול מערכות מידע פועל צוות איכותי ומקצועי הנותן מענה זמין, מהיר ומקצועי

צוות משעול מערכות מידע מונה 7 מתכנתים המתמחים בתכנות Priority ובמקביל לומדים את הטכנולוגיות החדשות שעולם ה-ERP  מציע לנו – תכנות מובייל, עבודה עם API ועם שפות תכנות בפלטפורמת NET.

הקמנו את משעול מערכות מידע מתוך הרצון לעבוד במקום עבודה עם יחסים טובים. אנחנו מאמינים גדולים בעבודת צוות וביתרונות שלה: חברות, קירבה, התייעצות, זמינות וביקורת הדדית. האווירה הטובה מאפשרת לנו עבודה איכותית, תוך כדי בדיקה עצמית וקבלת משוב מחברי הצוות ומהלקוחות.

משעול מערכות מידע הינו עסק חברתי הפועל מתוך קיבוץ משעול שבנצרת עילית

אנחנו מאמינים שכעסק אנחנו חייבים לפקוח את העיניים ולהסתכל גם על החברה שסביבנו. קיבוץ המחנכים העירוני משעול שבנצרת עילית הוא הסביבה שממנה אנחנו צומחים. חברי הקיבוץ חיים בפריפריה הגיאו-חברתית ופועלים לשינוי עומק במדינה באמצעות החינוך. משעול מערכות מידע הינו ענף קיבוצי שכל עובדיו הם חברי הקיבוץ.

אנו, במשעול מערכות מידע נלווה אתכם לאורך כל הדרך, לפי הצרכים הייחודיים לכם, בשאלות שלכם ובקצב שלכם.

עם כ​ל לקוח – במשעול שלו.

צור קשר לעוד פרטים