בניית מודולים

Priority היא תוכנה גמישה למדי, המאפשרת פיתוח של מודולים המותאמים במיוחד לדרישת הלקוח. למשעול מערכות מידע יש ניסיון מוכח בפיתוח פרטי של מודולים שלמים לפי אפיון, כך שצרכי הלקוחות שלכם ייענו במלואם.

בזכות ההיכרות המעמיקה של הצוות שלנו עם תוכנת Priority ועם כלי הפיתוח שלה, אנו יכולים לפתח עבורך ועבור לקוחותיך פתרונות ייחודיים שיהפכו את העבודה עם מערכת Priority ליעילה וחלקה. הפתרונות יכולים לכלול מסכים וטבלאות לשמירת המידע, וכן פרוצדורות מורכבות שיעשו את החישובים הנדרשים שנעשים היום באקסל או בראש של המשתמשים.

בין המודולים שפיתחנו:

  • מודול ניהול שרתים ומשתמשים עבור חברה המספקת פתרונות מחשוב לעסקים. המודול מאפשר לשמור לכל לקוח את הפרטים הרלוונטיים לו – משתמשים (אנשי קשר), שרתים, דומיינים וכו'.
  • עבור עמותה המפעילה מסגרות חינוכיות בפריסה ארצית, בנינו מודול לניהול מצבת הילדים במסגרות השונות. המודול שומר כל ילד כלקוח ומאפשר לנהל את אנשי הקשר שלו (הורים, אפוטרופסים), אישורים שונים מהרשויות והמסגרות החינוכיות אליהן נרשם בתקופת הפעילות בעמותה. בנוסף, המודול יוצר חשבוניות חודשיות אוטומטיות למשרדים ממשלתיים, להורים ולרשויות שאותן צריך לחייב.
  • מודול לניהול קורסים עבור מכללה: המודול מנהל את הקורסים, את רישום התלמידים (על פי הזמנות לקוח), את מערכת השעות ואת נוכחות הסטודנטים. ניתן לשמור במודול גם את תוכן הקורסים ואת ציוני התלמידים.

לאחר הפיתוח אנו מספקים תמיכה במודול, ובמידת הצורך הרחבה והתאמה שלו לצרכים המשתנים לאורך הזמן.

לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון 052-6474730 או דרך הטופס באתר ונשמח לעמוד לשירותכם.